Francisco António LUCAS PIRES : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-07-1994 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 29-07-1994 / 12-11-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 13-11-1996 / 22-05-1998 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 22-05-1998 : Partido Social Democrata (Portugal)

Asepresident 

  • 11-03-1998 / 22-05-1998 : Euroopa Parlament
  • 11-03-1998 / 22-05-1998 : Euroopa Parlamendi juhatus

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Eesti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 22-05-1998 : Delegatsioon EL-Eesti parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 22-05-1998 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee