Margaret E. DALY : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 12-02-1990 / 04-02-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 05-02-1992 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 01-05-1992 / 07-07-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 08-07-1992 / 03-02-1993 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 04-02-1993 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Naiste õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 15-01-1992 / 17-02-1992 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Majandusühenduse lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Koostöö- ja arengukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees