Fernando Manuel Santos GOMES : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 10-06-1990 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 11-06-1990 / 24-01-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 24-01-1993 : Partido Socialista (Portugal)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-09-1990 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning Korea Vabariigi (AIPO) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 24-01-1993 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 23-03-1992 / 24-01-1993 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee