Michael J. WELSH : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 12-03-1993 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 17-02-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 12-03-1993 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 18-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon