Norman WEST : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 31-03-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-03-1998 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 16-02-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 31-03-1998 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 31-03-1998 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 13-02-1997 / 31-03-1998 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-10-1997 / 31-03-1998 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon