PLUMB : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 12-11-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees
  • 13-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Esimees 

  • 05-10-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 27-10-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 04-10-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 02-10-1997 / 26-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)