Derek PRAG : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Esimees 

  • 29-06-1993 / 13-07-1993 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Aseesimees 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 28-06-1993 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 06-11-1993 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-07-1993 / 05-11-1993 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 11-09-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon