Christopher J. PROUT (Lord Kingsland) : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Esimees
  • 01-05-1992 / 13-05-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 14-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 15-01-1992 / 11-03-1993 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 12-09-1989 / 27-09-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 17-02-1992 : Ühenduse ja Albaania, Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 18-02-1992 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees