(Ben) George Benjamin PATTERSON : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 12-02-1991 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-02-1991 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 01-05-1992 / 13-05-1992 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 14-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petitsioonide komitee
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Rahanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 10-09-1991 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 11-09-1991 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon