Edward NEWMAN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Esimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Petitsioonide komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 09-08-1994 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 21-07-1994 / 16-10-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 10-11-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee