Alfred LOMAS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 09-10-1995 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 30-09-1994 / 13-02-1995 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee