Paul F. HOWELL : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 30-04-1992 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 13-09-1993 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 04-05-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 06-09-1993 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon