Hedy d'ANCONA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Madalmaad)

Esimees 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees