Nel B.M. van DIJK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 31-08-1998 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-08-1998 : GroenLinks (Madalmaad)

Esimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 31-08-1998 : Naiste õiguste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 12-07-1998 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 31-08-1998 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 13-07-1998 / 31-08-1998 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 31-08-1998 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee