Jessica E.S. LARIVE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon