(Paddy) Patrick Joseph LALOR : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Iirimaa)

Aseesimees 

  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Kvestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kvestorid
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide ning ASEANi parlamentidevahelise organisatsiooni (AIPO) ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Inimõiguste allkomitee
  • 08-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Austria parlamentaarses ühiskomitees