Eisso P. WOLTJER : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partij van de Arbeid (Madalmaad)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Välissuhete- ja julgeolekukomitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 22-11-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 23-11-1989 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatsioon EÜ-Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon