Leen van der WAAL : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon (koordinatsioon) - Aseesimees
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Aseesimees
  • 13-05-1997 / 01-09-1997 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Kaasesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 01-09-1997 : Staatkundig Gereformeerde Partij - Gereformeerd Politiek Verbond - Reformatorisch Politieke Federatie (Madalmaad)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 28-10-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 01-09-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 01-09-1997 : Ühenduse ja Mašriki riikide ning Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 09-05-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 09-05-1996 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 01-09-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 01-09-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-01-1997 / 01-09-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee