Florus A. WIJSENBEEK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee