Pieter DANKERT : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Madalmaad)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Aseesimees 

  • 03-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 17-11-1994 / 02-03-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal