Gijs M. de VRIES : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 02-08-1998 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Esimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 02-08-1998 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Madalmaad)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kesk-Aasia ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 29-06-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 18-10-1995 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee