James L. JANSSEN van RAAY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 30-12-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 31-12-1996 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Madalmaad)

Aseesimees 

  • 19-06-1998 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 30-03-1998 / 18-06-1998 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon