Alexandros ALAVANOS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 09-06-1991 : Vasakpoolsete Ühendus - Liige
  • 10-06-1991 / 15-01-1992 : Vasakpoolsete Ühendus - Esimees
  • 16-01-1992 / 18-07-1994 : Vasakpoolsete Ühendus - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Kreeka)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 14-02-1990 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-02-1990 / 11-03-1991 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 11-03-1991 / 14-01-1992 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petitsioonide komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon