Alexandros ALAVANOS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Kreeka)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees