Georgios ANASTASSOPOULOS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Asepresident 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon