Paraskevas AVGERINOS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Asepresident 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlament
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Eelarvete komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon