Dimitrios DESSYLAS : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Vasakpoolsete Ühendus - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 07-03-1990 : Synaspismos tis Aristeras kai tis Proodou (Kreeka)
  • 08-03-1990 / 18-07-1994 : Neo Aristero Revma (Kreeka)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Tšehhoslovakkia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise ning piirkondlike ja kohalike võimudega suhtlemise komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Kalanduse allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi ning Slovaki Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon