José H.G. HAPPART : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti socialiste (Belgia)

Aseesimees 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kalanduskomitee
  • 07-05-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal