Karel DE GUCHT : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Belgia)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Vlaamse liberalen en democraten (Belgia)

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) vabariikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon