Claude J.-M.J. DESAMA : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Belgia)

Esimees 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-06-1990 / 14-01-1992 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Eelarvekontrolli komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ungari vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 26-07-1989 / 23-11-1989 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 07-11-1989 / 14-06-1990 : Eelarvete komitee
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Eelarvete komitee
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon