Ernest GLINNE : Kolmas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 14-01-1992 / 20-04-1993 : Sotsialistide fraktsioon - Liige
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Belgia)

Kvestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlament
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kvestorid
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Sotsiaalküsimuste, tööhõive ja töökeskkonna komitee
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon