Giorgio ALMIRANTE : Esimene ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Itaalia)

Liikmed 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Välismajandussuhete komitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Ühenduse ja EFTA parlamendiliikmete komitee vaheliste suhetega tegelev delegatsioon