Claude WOLFF : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 11-09-1986 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Ida-Euroopa II grupi riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee