Kurt WAWRZIK : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Kvestor 

  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 19-01-1987 : Kvestorid
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 21-01-1987 / 09-04-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Kvestorid
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee