Rudolf WEDEKIND : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Volituste tõendamisega seotud küsimuste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee