Heidemarie WIECZOREK-ZEUL : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 01-03-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 01-03-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee