Joyce G. QUIN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 11-09-1985 : Naiste õiguste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 23-10-1984 : Välismajandussuhete komitee
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 12-09-1985 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee