Pierre-Benjamin PRANCHÈRE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti communiste français (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Hispaania parlamendi ühiskomitees
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Ida-Euroopa riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Välismajandussuhete komitee