Spyridon PLASKOVITIS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Sotsialistide fraktsioon - Aseesimees
  • 10-03-1986 / 05-04-1987 : Sotsialistide fraktsioon - Juhatuse liige
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Asepresident 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Kodukorra ja petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee