Sergio PININFARINA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberaalide ja demokraatide fraktsioon - Liige
  • 13-12-1985 / 01-07-1988 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 01-07-1988 : Partito liberale italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 01-07-1988 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 10-02-1985 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee
  • 21-01-1987 / 01-07-1988 : Transpordi- ja turismikomitee