Pierre PFLIMLIN : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 11-02-1985 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 16-10-1984 : Centre des démocrates sociaux (Prantsusmaa)
  • 17-10-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française - Centre des démocrates sociaux (Prantsusmaa)

President 

  • 24-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlament
  • 24-07-1984 / 19-01-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Poliitiliste küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Šveitsi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee