Francesco PETRONIO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 31-07-1988 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Liige
  • 01-08-1988 / 24-07-1989 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Asendusliige 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee