Andrew PEARCE : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 09-10-1984 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Eelarvekontrolli komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Naiste õiguste komitee
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 11-02-1985 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 09-10-1984 / 20-01-1987 : Transpordikomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee