Manuel PEREIRA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugal)
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Portugal)

Aseesimees 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Liikmed 

  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Regionaalpoliitika ja –planeerimise komitee

Asendusliige 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Petitsioonide komitee