Giovanni PAPAPIETRO : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee

Liikmed 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Mašriki riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Magribi riikide (Alžeeria, Maroko ja Tuneesia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Põllumajanduse, kalanduse ja maaelu arengu komitee