Giancarlo PAJETTA : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Kommunistide ja liitlaste fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itaalia)

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Poliitiliste küsimuste komitee