Christiane PAPON : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 29-10-1987 / 24-07-1989 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 29-10-1987 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 12-11-1987 / 09-03-1988 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 09-03-1988 / 13-03-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 17-11-1987 / 24-07-1989 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee