Gabriele PEUS : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Saksamaa)

Aseesimees 

  • 03-11-1987 / 24-07-1989 : Petitsioonide komitee

Liikmed 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees
  • 21-01-1987 / 02-11-1987 : Petitsioonide komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Energia-, teadustöö- ja tehnoloogiakomitee

Asendusliige 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Naiste õiguste komitee
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee