Roger PALMIERI : Teine ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-07-1987 / 24-07-1989 : Euroopa parempoolsete fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-07-1987 / 24-07-1989 : Front national (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 18-11-1987 / 09-10-1988 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 18-11-1987 / 24-07-1989 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee