Nikolaos PAPAKYRIAZIS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Kreeka)

Esimees 

  • 17-11-1994 / 10-07-1995 : Ühenduse ja Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees